4 Ocak 2020 Cumartesi günü yapılacak Kick-off’a takımınızın hangi yerde katılacağını buradan inceleyebilirsiniz.

Gümrük İade Bedeli’ni (geçen yıl yaklaşık $600’dı) Fikret Yüksel Vakfı’na, Kick-Off’tan önce iade etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde kitlerinizi size teslim edilmeyecektir. Gümrük iade bedeli belirli olunca sizlerle açıklayacağız. Konu ile ilgili olarak takımlarımızın fonlama çalışmalarına hız vermelerini tavsiye ederiz.

Kickoff düzenlemek gibi önemli bir sorumluluk alarak FRC Türkiye ailesine katkı sağlayan ve gelecek senelerde gerçekleşecek takım Kick-Off’larına öncülük ettikleri için 2020 sezonunda Kick-Off düzenleyen takımlara teşekkür ederiz.  Darüşşafaka Eğitim Kurumları #2905
FMV Ispartakule Işık Lisesi ve Fen Lisesi #7576
İzmir Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi #6429
Kadıköy Anadolu Lisesi #7828
Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi #8071
Özel Üsküdar Sınav Anadolu Lisesi  (Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi)
Tevfik Fikret Anadolu Lisesi #3390

Sizlerin de düzenleyeceği workshopların Türk takımlarına büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. İyi bildiğiniz konuları, karşılaştığınızı problemleri nasıl çözdüğünüzü, tecrübelerinizi katılımcılara anlatarak öğrencilere farklı bakış açıları katmış olursunuz. 

Ayrıca Fikret Yüksel Vakfı olarak bir ‘’Eğitmen Havuzu’’ oluşturuyoruz. Herhangi bir workshop ihtiyacı doğduğunda bu havuzdaki eğitmenleri workshoplara yönlendirerek sürdürülebilir bir workshop eğitimi yapmayı amaçlıyoruz.

Kick-Off’ta düzenlemek istediğiniz workshop konusunu sizin tercihlerinize bırakıyoruz.
Eğer isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte sunumu beraber yapabilirsiniz.

https://forms.gle/S7z9SNqM3gDYWMPb7