Aşağıda belirtilen programlar üzerinde çalışılmaktadır. Başlangış ve bitiş saatleri değişmemek üzere içerikde düzenlemeler yapılabilecektir.

ISTANBUL

Anadolu-Üsküdar
Organizatör : Fikret Yüksel Found. – Sınav Koleji – Üsküdar Bel.
Kitapçık : http://bit.ly/2FgDcHl
Ulaşım : https://goo.gl/maps/mdoKApyQPwX6pMHt7 (Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi)
Üsküdar Afiş : http://bit.ly/2Fjhl1S

  Ana Salon 1 Oda 2 Oda 3 Oda
11.00 – 11.30 Açılış Konuşması      
11.30 – 12.25 FIRST® Ruhu Java QRB Mekanik  
12.30 – 13.25 Fonlama C++ QRB Mekanik Ödüller
13.30 – 14.30 3B Tasarım Temel Python QRB Elektronik Güvenli Alet Kullanımı
14.30 – 15.00 Yemek Arası
15.00 – 15.55 3B Tasarım Görüntü İşleme QRB Elektronik – Yazılım Mentor Toplantısı
16.00 – 17:00 3B Tasarım     Mentor Toplantısı
18.00 – 19.30 Canlı Yayın      
19.30 – 20.30 Kıt Dağıtımı      

Avrupa-Merkez
Organizatör : Sultans Of Türkiye – 2905
Kitapçık : http://bit.ly/2ZOR7On
Ulaşım : https://goo.gl/maps/mHDaRW2P7Z1SJ8PQ6 (Ayhan Şahenk Spor Salon)

Avrupa-Batı
Organizatör : FMWill – 7576
Kitapçık : http://bit.ly/37AcENc
Ulaşım : https://goo.gl/maps/FqspYprLJuHzB44VA (FMV Ispartakule Işık Lisesi ve Fen Lisesi)
Işık Lisesi Afiş : http://bit.ly/2rQufBr

  Oditoryum – Ana Salon Konferans Salonu Yan Salon Toplantı Odası
11:00-11:30 Takım Kayıtlarının Alınması
11:30-12:00 Açılış Konuşması      
12:00-13:00 FIRST® Ruhu Java – C++ QRB Mekanik Mentor Toplantısı
13:00-13:15 15 dk Ara
13:15-14:15 Ödüllüler Temel Python QRB Mekanik-Bumper Takım Kaptan Toplantısı
14:15-14:45 Yemek Arası
14:45-15:45 Safety Görüntü İşleme QRB Elektronik Takım Kaptan Toplantısı
15:45-16:00 15 dk Ara
16:00-17:00 Sponsorluk 3B Tasarım QRB Elektonrik / Yazılım Mentor Toplantısı
17:00-17:15 Oditoryuma Geçiş
17:15-18:00 Canlı Müzik
18:00-19:30 Canlı Yayın
19:30-20:30 Kıt Dağıtımı

Anadolu-Kadıköy : Kitapçık
Organizatör : Kalrobotics – 7828
Kitapçık :
Ulaşım : https://goo.gl/maps/AxDtGAwCzywtg9BB7 (Kadıköy Anadolu Lisesi)
Kadıköy Afiş : http://bit.ly/2MFNSmY
Kadıköy Program : http://bit.ly/2Qz4XQF

  Etkinlik Alanları
Saat Ana Salon Konferans Salonu Toplantı Odası
11:00:00-13:00 Star Wars Gösterimi  
13:00:00-13:45 Öğle Arası
13:45:00-14:45 Görüntü İşleme Solidworks Sosyal Medya Yönetimi ve PR
14:55:15:55 FRC Elektroniği Takım Yönetimi ve Planlama FRC’de Ödüller
16:05-17:05 KoP Şase Assembly Java ile Kodlama Kaptanlar Toplantısı
17:15-18:00 FRC’de Oyun Stratejisi Safety ve Bumpers Sponsorluk ve Fonlama
18:00-19:30 Ortak Canlı Yayın
19:30-20:30 Kit of Parts Dağtımı

İZMİR

Bornova – İzmir
Organizatör : 4th Dimension – 6429
Kitapçık :
Ulaşım : https://goo.gl/maps/TsvN3mFFMMoMww6RA (Bahçeşehir 50. Yıl Kampüsü)

Izmir Kickoff        
Saat Açıklama Yer Açıklama Yer
11.00-12.30 Takımların kayıtlarının alınması Giriş Holü
12.30-13.00 Açılış Konferans Salonu
13.15-14.00 Ödül Yazıları Workshop Derslik 1 Mekanik Workshop Derslik 2
14.15-15.00 Halkla İlişkiler Workshop Derslik 1 Programlama Workshop Derslik 2
15.00-15.30 Networking-İkram Arası      
16.00-16.20 Medya Workshop Derslik 1 Solidworks Workshop Derslik 2
16.30-16.50 Proje Yönetimi Workshop Derslik 1 Solidworks Workshop Derslik 2
17.00-18.20 Strateji Workshop Derslik 1 Solidworks Workshop Derslik 2
18.20 Canlı Yayın Konferans Salonu
20.30 Kit Dağıtımı      

ANKARA

Ankara – Çankaya
Organizatör : Anatolian Eaglebots – 3390
Kitapçık :
Ulaşım : https://goo.gl/maps/ZmTPkjHwdQUyFXX87 (Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları)
Ankara Afis : http://bit.ly/2Qd7mBv
Ankara : Program : http://bit.ly/37mm0fy

  Adı Meslek        
Yer Çok Amaçlı Salon
10:00-10:15 Ayşe Başçavuşoğlu Okullar Genel Müdürü Açılış Konuşması      
  Robotics Family Akademik Konuşmacılar      
10:20-10:40 Çoşkun Dolanbay Gelecek Araştırmaları Enstitüsü        
10:45-11:05 Ufuk Öktemer Hacettepe Teknokent Softek A.Ş.        
11:10-11:30 Sertan Okan Sebit Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı        
11:35-11:55 Prof. Dr. Turksel Kaya Bensghir Hacı Bayram Veli Üniversitesi        
12:00-12:20 Prof. Dr. Feride Bahar Işın Başkent Üniversitesi        
12:25-12:45 Prof. Dr. Abdülkadir Erden Beytepe Mühendislik Akademisi        
Yer: Maidan Ofis – Home Ofis – Meydan          
12:45-14:00 Öğle Yemeği Arası
             
Yer: Çok Amaçlı Salon Salon 1 Salon 2 Salon 3 Salon 4 Bilgisayar Lab
14:00-15:00 Mentor Toplantısı FRC Robot Elektroniği Pnömatik Robot Mekaniği Business Solidworks Eğitimi
15:10-16:10   FRC Robot Elektroniği Robot Programlama Robot Mekaniği Ödüller ve Stratejiler Solidworks Eğitimi
16:20-17:20   Public Relations Robot Programlama Robot Hızlı Kurum Oturumu FRC ve Güvenlik Solidworks Eğitimi
             
18:00-19:00 FIRST Canlı Yayın          
19:30-20:00 Kıt Dağıtımı          

MERSİN

Mersin – Akdeniz
Organizatör : Anatolian Eaglebots – 3390
Kitapçık :
Ulaşım : https://goo.gl/maps/KbrUktWpD6yGtsMB9 (Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

Mersin Oditoryum
13:00-13:15 Takım Kayıtlarının Alınması
13:15-13:30 Açılış Konuşması
13:30-14:30 FIRST Ruhu, Ödüller ve Safety (Mısra Demirci – Arzu Demiroğlu)
14:30-14:45 Ara
14:45-15:45 Yazılım ve Elektronik (Aytaç Dürgen)
15:45-16:00 Ara
16:00-17:00 Tasarım, Mekanik (H. Tolga Tuncel – İbrahim Uçak)
17:00-17:15 Ara
17:15-17:30 M.T.O.S.B. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sabri Tekli’nin Konuşmaları
17:30-18:00 Müzik Dinletisi
18:00-19:30 Canlı Yayın
19:30-20:30 Kit Dağıtımı

4 Ocak 2020 Cumartesi günü yapılacak Kick-off’a takımınızın hangi yerde katılacağını buradan inceleyebilirsiniz.