FIRST Sitesinde’ki orjinal blog girdisine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu hafta Amerika Birleşik Devletleri’ndeki insanlar Şükran Günü tatillerini kutluyor. Şükran Günü’nü kutlasanız da kutlamasanız da, biraz da kendime teşekkür etmek istedim.

Şu anda dünya çapında 2021 sezonuna ‘dahil olan’ 2.500’den fazla (ve artıyor) takıma minnettarım! Takımlar, FIRST’ün var olmasının nedenidir!

Tüm gönüllülerimize minnettarım! Ev odaklı 2021 sezonumuzda önceki sezonlar kadar çok sayıda gönüllüye ihtiyaç duyulmayacak olsa da, 2022’de herkesi tekrar ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Size hala ihtiyacımız var ve siz hala topluluğun kritik bir parçasısınız!

Gönüllülerden bahsetmişken, gönüllü 2021 Mücadeleleri inceleme ekibimizin bazı üyelerinin düşüncelerini paylaştığı bu videoyu izleyin. Andrew Rudolf’a bunu bir araya getirdiği için özel teşekkürler!

Tüm Tedarikçilerimize ve Sponsorlarımıza müteşekkirim! Bu zorlu zamanlarda bize bağlı kalıyorsunuz ve FIRST sizlersiz şu anda olduğu şekilde olmazdı!

FIRST personeli olsun ya da olmasın, takımlarımızı desteklemek için çok çalışan ve FIRST hakkında bilgi yaymak için çok çalışan sahada sahip olduğumuz tüm insanlara minnettarım!

FIRST Robotik Yarışması ve FIRST personeli için minnettarım! Sıkı çalışmanız ve göreve olan bağlılığınız bana ilham veriyor!

Sonunda aileme ve arkadaşlarıma minnettarım! İlişkilerimiz ve paylaşılan deneyimlerimiz benim için çok keyifli !

Umarım herkes güvende ve sağlıklı kalır!

Frank